212 411 70 70
İletişim Hattı

Skip to the content

Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Sistemleri
Cam Balkon Sistemleri

Açılıp kapanan ve belirli bir sayıya kadar sorunsuz çalışan pimapen sistemleri tarih olalı çok zaman geçti. Şimdi iç mekanların dış mekanlara geçiş alanlarında tercih edilen sistemler, sürgülü sistemler oldu. Bir teras cam kaplama projesinde ya da balkon kapama ihtiyacında kapı açılırsa şu kadar yer kaybederim, cam açılınca şuna çarpar gibi şikayetler artık yok.

Yer kazanımı açısından maksimum fayda sağlayan  kış bahçesi şeklinde cam balkon ve teras kaplama sistemleri tercih edilmeye başlandı.

 

Hem İçerde Hem Dışarda Olmak

Bahçesi olmayanların bile yardımına koşan cam balkon sistemleri, özel alanınızı ister hobi bahçesi ister yemek salonu olarak kullanmanızı sağlıyor. Çocuklar ve evcil hayvanlar için de güvenli bir sistem olan cam balkonlar sayesinde, çocuklarınızın ve evcil dostlarınızın kazalar yaşaması da tarih oluyor.

Alanya Cam Balkon Sistemleri Ne Kadara Mal Oluyor?

Sürgülü cam balkon çeşitlerine ve ölçülerine göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Metrekare ölçüsünden hesaplanan uygulamada kullanılacak malzemenin özelliği, sistemin işlevselliği ve diğer detaylar da dikkate alınarak müşteriye fiyat veriliyor. Siz de uygun fiyatlar bulmak isterseniz, cam balkon sistemleri için teklif alacağınız firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Teraslardaki Ferahlık

Alanya sürgülü cam balkon sistemlerini teraslarda da çok sık görebilirsiniz. Bu alanlara uygulanan cam sistemleri, ısıya dayanıklı özellikleri olan ve her zorlu koşulda güvenle kullanacağınız malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemeler kullanılarak üretilen sürgülü sistemler sayesinde kolayca teraslarınızı daha kullanışlı ve şık hale getirebilirsiniz. Birçok kişi yeni bir oda şekline getirdiği cam balkon sistemleriyle her mevsim bu alanları kullanabilme imkanına ulaşmaktadır. Bu arada bir restoranınız varsa, sürgülü camları yine tercih ederek mekanı şık ve kapalı hale getirebilirsiniz.

Siz Hala Cam Balkon Yaptırmadınız Mı?

Son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesiyle evlerin iç kapar dış görünümleri de değişti. Metrekareleri küçülen evlerden verimli biçimde yararlanmak ve alan açmak için kış bahçesi şeklinde cam balkon ve teras kaplama sistemleri tercih edilmeye başlandı.

Katlanır cam balkon sistemlerini neredeyse balkonu olan tüm binalarda görmeye başladık. Özellikle yemek bölümü haline getirilen bu alanlar, keyifli vakit geçirmek ve manzara seyretmek isteyenler için çok sık tercih ediliyor. Katlanır cam balkon sistemleriyle teras cam kaplama seçeceğini iş yerleri de çok sık tercih ediyor. Özellikle restoran ve kafelerde bu çeşit kapatma sistemleri sigara içilen bölümlerin ayrılması açısından çok işe yarıyor.

 

Kış Bahçelerinde Dekorasyon Teması 

Kış bahçelerinde tercih edilen cam balkonlarda çiçek yetiştirmek, hasır oturma grupları ve salıncaklar kullanmak çok moda oldu. Bahçeler ya da teraslarda cam balkon uygulamalarını LED ışıklarla renklendirmek de mekanın daha etkileyici görünmesine yardımcı oluyor. Farklı özellikleri bulunan evlerde bazen bir bahçe bazen de oturma odası şeklinde kullanılan bu alanları çocuklarınız için oyun alanı haline de getirebilirsiniz.

 

Sürgülü Sistem Kolaylığı 

Sürgülü cam balkon sistemleri sayesinde kapı ve pencerelerin açılırkenki yer kaplamaları da geride kalmış oldu. Sürgülü sistemin avantajlarını her yönüyle hissedeceğiniz bu alanları kullanırken suya ve darbeye dayanıklı camları tercih ettiğinizde, birçok açıdan konforlu bir seçim yapmış olacaksınız.

Cam Balkon Fiyatları 

Birçok farklı çeşidi olan bu sistemler, genelde malzemesi kalitesi arttıkça pahalılaşıyor. Hangi alanda neyin kullanılacağını uzman gözüyle anlayabileceğiniz cam balkon çeşitleri için sürgülü cam balkon firmalarıyla iletişime geçebilirsiniz.

(11 değerlendirme)