212 411 70 70
İletişim Hattı

Skip to the content

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Taşımacılık

Antalya Ev Taşıma

Anlaşma süreçlerinde sizlere yardımcı olan firmamız nakliye sürecinizde yakından takip ederek sizlere işlem sunmaktayız. Antalya ofislerimizde sizlere yardımcı olduğumuz gibi diğer ofislerimizden de tüm taleplerinizde yardımcı oluyoruz. Antalya evden eve nakliyat işlemlerinde eksper raporuna göre ayarlamalar yapılmaktadır. Bu ayarlamalar sonucunda eşyalarınızı en iyi şekilde taşımamızı sağlamaktadır. Taşıma hizmetimizde eşyalarınızın sağlığını düşünerek en iyi paketleme malzemelerini kullanarak güven altında eşyalarınızı taşıyoruz.

Antalya Asansörlü Ev Taşıma

Modülatör asansörün sektöre girmesiyle firmamızda bu yeniliğe ayak uydurarak taşımalarda asansör sistemini kullanmaktadır. Antalya asansörlü taşıma işlemleri yüksek katlara erişimi sağladığı gibi eşyalarınızın yükleme ve boşaltma esnasında hasar almasını tamamen önlüyoruz. Ancak asansörlü taşıma hizmeti almak isterseniz eksper hizmeti almalısınız. Çünkü bazı binalar modülatör asansör kurulumu için uygun olmadığından eksper hizmetimiz sayesinde tespit yaparak kurulumu yapıyorsa raporlandırılmaktadır. Böylelikle taşıma günü modülatör asansör sistemimizle sizleri ziyaret ediyoruz. Sizlerde Antalya nakliyat taleplerinizde firmamızla iletişime geçerek hizmet almanız mümkündür.

Antalya Nakliyat Firma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliyat işi birçok nedenden ötürü kullanılmaktadır. Bu kullanım amaçlarının başında evden eve nakliyat gelir. Evden eve taşımacılık işlemi ülkemizde İstanbul başta yer alır. İzmir, Antalya ve Ankara gibi merkezi yerlere de çok fazla daha çok tercih edilmesi söz konusudur. Bunun başlıca nedeni olarak da insaların yaşam alanı olarak daha merkezi yerler seçmek istemesi bulunuyor. Ki taşınma işlemlerinde genellikle iş nedenlerinden ötürü taşınmalar bulunmaktadır. Sık sık tahini çıkan polisler, kamu görevlileri, öğretmenler ya da özel sektör çalışanları. Çalışılan bölümden ve yere göre değişiklik göstermektedir. Özellikle çok sık nakliyat yapmak durumunda iseniz siz artık nasıl bir nakliyat firması seçmeniz gerektiğin bilirsiniz. Ve buna uygun olarak nakliyat firması araştırması içerisine girersiniz. Antalya nakliyat firmaları çok fazla artan evden eve taşınma işleminin artması durumunda nakliyat firmaları da aynı oranda artış gösterdi. Hatta daha fazla bir artış söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Durum böyle olunca nitelikli ve işinin ehli nakliyat firmalarını bulmak zorlaşmaktadır. Ama ilk defa bir taşınma işlemi yapacaksanız ya da çok deneyimli değilseniz. Gelin size nitelikli bir firma nasıl anlaşılır ondan bahsedelim. İlk olarak dikkat etmeniz gereken husus nakliyat firmasının deneyimi olmalıdır. Bunun temel nedeni ise bir firma ne kadar deneyimli ise o kadar çok iyi bilir çalışmayı. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışa planı ile planlar taşınma işleminizi. Sizin istek ve arzularınız bu firmalar için neredeyse her zaman çok önem arz etmektedir. Sizin istediğiniz saat ve tarihte nakliyat işleminiz başlar. Ve daha da artırılacak iyi olanaklar sunar. İkinci olarak bakmanız gereken durum ise seçtiğiniz nakliyat firmasını nakliyat sigortası ve nakliyat sözleşmesi yapmasıdır. Bu durum gerçekten çok fazla önelidir. Bir firma ne kadar deneyimli olursa olsun bir kaza ile karşılaşıla bilinir. Direkt olarak insana dayalı bir işlemdir. Bundan dolayı ne kadar önlem alınırsa alınsın gözden kaçırılan bir durum, çalışanın dikkatsizliği vs. gibi durumlar sizin eşyanıza taşınma esnasında zarar görmesine neden olabilir. Evet işte nakliyat sigortası bu işe yarar. Olası bir kaza durumunda bunun bedelini siz ödemezsiniz. Size fazladan stres yaşamanıza engel olarak nakliyat sigortası devreye girer. Nakliyat firmasının anlaşmış olduğu sigorta firmasınca karşılanır. Ekstra bir maliyet ödemeden zaman kaybına uğramadan telafisi sağlanır. Bu nedenle her zaman deneyimli yüksek firmaları ve nakliyat sigortası, sözleşmesi yapan firmaları tercih ediniz.

Akdeniz Ekspres Firma Profilimiz

Akdeniz Ekspres olarak yirmi beş yıldır güvenli ve kaliteli nakliyat sunmanın gururunu yaşıyoruz. Firmamızın her durumda önceliği müşteri memnuniyetidir. Yukarıda da bahsettiğimiz tüm durumları sizin için uygulamaktayız. Nakliyat sigortası ve sözleşmesi ile en ufak parsiyel taşıma işlemini uyguluyoruz. Bunların yanında ücretsiz uzman incelemesi hizmeti ile sizi ziyaret ederek sizin de isteğinizi göz önünde bulunduruyoruz. Ekspertiz çalışması sizinle daha etkili iletişim kurmamız için ve karşılıklı geri bildirimlerimiz için önemlidir. Burada çalışanlarımız, araçlarımız, K3 belgemiz başta olmak üzere hakkımızda ki tüm bilgileri detaylıca anlatma fırsatımız olur. Anlaşılması durumun da sizinle karşılıklı olarak nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz. Bu sözleşmede detaylıca tüm bilgiler bulunur. Gelecek çalışanın sayısı, aracın boyutları, anlaşılan ücret, eşyalarınızın miktarı. Bulunduğunuz ve taşınacağınız evin katı ve taşınma koşulları detaylıca yazılır. Anlaşmanın dışına çıkılması ya da ek ücret talep edilmesi gibi durumlar söz konu değildir. Hatta çalışanlarımız tarafından eşyalınıza yapılan monta de monta işlemlerinde dahi ek ücret talebinde bulunmuyoruz. İstanbul başta olmak üzere Antalya, İzmir, Ankara gibi şehirlerde de aktif olarak faaliyet göstermekteyiz. Şehirler arası ve şehir içi işlemleriniz de ev, ofis, parsiyel taşımacılığı yapmaktayız. Bunu yanında depolama hizmeti de veren firmamız nakliyat sektörüne dair her hizmeti sunmaktadır. Ulaşım bakanı onaylı K3 belgemiz başta olmak üzere birçok belge ve sertifikamız bulunmaktadır. END kuruculuğu ve yöneticiliğinde de yer almaktayız. Bu nedenle nakliyata ait olan tüm güncel bilgileri kısa sürede öğrenebiliriz. Ve hemen adapte oluruz. Çalışmalarımızı da güncelleyerek işlerimizi yürütmekteyiz. Ofisimizi ziyaret ederek müşteri temsilcimiz ile iletişim kurarak aklınızda bulunan tüm soruları sorun. Ya da internet sitemizi detaylıca inceleyerek de bakabilirsiniz. Müşteri yorumlarımızı ve çalışma politikamız hakkında bilgi ediniz.

Akdeniz Ekspres

Web Sitesi : https://www.akdenizekspres.com.tr/

İletişim: 0216 510 00 00 / 0212 502 33 33

WhatsApp: +90 532 707 0405

Adres: Fazilet Cad. Yukarı Mah. No:19/G Kartal / İSTANBUL

(16 değerlendirme)