212 411 70 70
İletişim Hattı

Skip to the content

El Yapımı Harika Yılbaşı Hediyeleri

El Yapımı Harika Yılbaşı Hediyeleri

Mağazadan satın almak yerine arkadaşlarınız ve aileniz için kendiniz anlamlı hediyeler yapabilirsiniz. İçinizden gelerek, emek harcayarak hazırlayacağınız bu cici hediyeler sezonla da uyumlu. Bu yüzden sevdikleriniz bu hediyeleri almaktan mutlu olacak. Bu ev yapımı yılbaşı hediyeleri aslında satın almak isteyeceğiniz ama kendinizin sevginizi katarak yaptığınız hediyeler olacak.

Sevdiklerinize kendi ellerinizle hazırladığınız bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız, tam da aradığınız fikirler bu yazıda! Çok fazla malzemeye gerek olmadan eğlenceli yılbaşı hediyeleri hazırlayabilirsiniz.

 

Bir kavanoz dikiş seti:

Bu bir terzi için harika bir hediye! Uygun bir kavanozun içine dikiş kiti yerleştirebilirsiniz. Hem ihtiyacınız olan herşeyi alır, hem de fazla yer kaplamaz. Kavanoz kapağına da minik bir iğne yastığı yapıştırabilirsiniz.

 

Resimli kavanoz kapağı mıknatısları:

Bu mıknatısları, aile fotoğraflarınızı kavanoz kapaklarına yapıştırarak yapabilirsiniz. Onları bir yılbaşı hediyesi gibi süsleyebilir, sevdiklerinize kişisel hediyeler sunabilirsiniz. Uzun süre buzdolaplarını süsleyeceğinden emin olabilirsiniz.

 

 

Fener Vazolar:

Mağazalarda hatta antika dükkanlarında buna benzer vazolar görmüş olabilirsiniz. Artık bu vazoları fener olarak kullanabilir, resimdeki gibi farklı boyutlarda ve stillerde evlerinizde yer verebilirsiniz. Burada gördüğünüz gibi bir konsept yapabilir, tek tek mumluk olarak da hediye edebilirsiniz.

 

 

Cam Kavanozdan Kar Küresi:

Cam kavanozundan kar küresi çok kolay malzemeler ile yapılabilir. Klasik bir yeni yıl hediyesi ve rustik görünümü ile size mutluluk verebilir.

 

 

El Yapımı Telefon Kılıfları:

Akıllı telefon kabı kullanışlı bir hediye olabilir. Pek çok farklı tasarım fikrinden birini seçip, sanat ve el işi malzemeleriyle değişik telefon kılıfları hazırlayıp hediye edebilirsiniz.

 

 

(7 değerlendirme)