212 411 70 70
İletişim Hattı

Skip to the content

Türkiye'nin En Büyük Online Firma Rehberi Kobilerin Dostu

Türkiye'nin En Büyük Online Firma Rehberi Kobilerin Dostu

Bulurum.com, 2015 yılı sonlarından itibaren Türkiye’nin lider rehberlik servisi 11880’in resmi web sitesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin en geniş ve güncel içerikli firma/hizmet rehberi olan bulurum.com’da 2 Milyon’dan fazla firmanın detaylı bilgisine yer verilmektedir.  Türkiye’nin 1 numaralı online firma rehberi bulurum.com, aylık 10 Milyon’dan fazla ziyarete sahip ve hızla ziyaretçi sayısını ve kayıtlı firma içeriğini artırmaya devam ediyor.

Konum tabanlı arama özellikleri ve yerel arama motoru alt yapısı ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz tüm firma ve hizmetlerin bilgilerini, haritalarını, yol tariflerini hatta nöbetçi eczaneleri, posta kodlarını bulurum.com’un kullanışlı yapısı ile kolayca bulursunuz.

Bulurum.com’da yüzlerce farklı kategori içinden lokasyon bazlı arama yapabilirsiniz. Gecenin bir vakti kapıda kaldıysanız size en yakın çilingiri, sizin için çok değerli olan sevgilinizi üzdüyseniz en yakın çiçekçileri, kısacık öğle tatilinizde en yakın dönercileri, biraz kilo fazlam var diyorsanız diyetisyenleri, fitness salonlarını, aracınız yolda kaldıysa yol yardımı ve daha sayamayacağımız yüzlerce kategoride size en yakın, en doğru bilgileri lokal arama motoru bulurum.com’da bulabilirsiniz.

Kullanıcılar bulurum.com’da arama yaptıklarında sadece ve sadece iş yerlerini görürler hem de ilgilendikleri bölgede olanları.

Ayrıca bulurum.com hem mobil cihazlarınızla hem de bilgisayarlarınızla uyumludur. Yola çıkmış mobil bir müşteri de sizi kolayca bulur.

Bugün internet kullanıcılarının %65’i internetten bir ürün ve hizmet arıyor. Her 5 kişiden 1’i ürün ve servis arayışlarını yer bilgisiyle yapıyor. Her 4 kişiden 3’ü bilgileri faydalı bulursa o gün o noktayı ziyaret ediyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmelere büyük bir tanıtım fırsatı olacak bulurum.com’da firmalar ücretsiz kayıtlarını yaptıktan sonra yıllık reklam anlaşmalarıyla istedikleri iş kolunda ve lokasyonlarda öncelikli yayınlanma şansı elde edebilirler. Bunun yanı sıra banner anlaşmaları ile yine ilgili kategorilerde rakiplerinin gösterimlerinin yapıldığı sayfalarda banner reklamlarını çok uygun bütçelerle yayınlayabilirler.

Bulurum.com çok yakında KOBİ’lerin dijital dünyadaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiği yeni projeler hakkında bilgi vermeye devam ediyor olacak.

Bulurum.com’da firma bilgilerini ücretsiz yayınla

Bulurum.com’a bilgilerini girmek isteyen firmalar ücretsiz olarak http://advertising.bulurum.com/entry-form linkindeki bilgileri doldurarak web sitemizde yer alabilirler.

(17 değerlendirme)