212 411 70 70
İletişim Hattı

Skip to the content

Web sitesine ihtiyacınız varsa, bize bırakın!

Web sitesine ihtiyacınız varsa, bize bırakın!

Websitesine ihtiyacı olmayan herhangi bir firma var mı? İnsanların %75’inin internet erişiminin olduğu ve bu kişilerin de %65’inin bir ürün veya servis aramak için interneti kullandığı bir dünyada, artık internette varolmamak firmalar için çok büyük dezavantaj.

İşini internete taşımak isteyen, mobil uyumlu, güvenilir, modern tasarımlı bir web sitesine uygun bütçelerle sahip olmak isteyen KOBİ’ler ve sektör profesyonellerine dijital bir çözüm ortağı olarak Bulurum, artık uzman bir kadro ile hizmet veriyor.

 

Artık isteyen her firmanın mobil uyumlu, profesyonel ve güvenilir bir web sitesi olacak

Ürün ve servisler hakkında aramaların %50’den fazlası mobilden gerçekleşiyor ve Google geçtiğimiz yıl içerisinde arama sonuçlarında mobil uyumlu sitelere öncelik vereceğini resmi olarak açıkladı. Böylece firmalar için mobil bir web sitesine de sahip olmak artık olmazsa olmaz bir ihtiyaç oldu. Bulurum web siteleri mobil web sitesinin yanısıra, web sitelerinin arama sonuçlarında öncelikli olarak yayınlanmasını güçlendirecek şekilde arama motorlarının istediği optimizasyon kurallarına (SEO) da uygun olarak tasarlanıyor. İşletmeler tüm yıl boyunca istedikleri tüm değişiklikleri uzman dijital ekibimizden talep edip hızlıca destek alabiliyorlar. Son teknolojileri destekleyen, modern tasarımlı Bulurum web siteleri bugüne kadar yüzlerce firmanın güvenini kazanmış BN Telekom 11880 güvencesiyle barındırılıyor.

 

Dijitalleşen dünyaya esnafımız ve küçük işletmeler de ayak uyduracak

KOBİ’ler artık el broşürü dağıtmanın, belki biraz daha fazla masraf ederek gazeteye, yerel billboard’lara ilan vermenin ötesine geçip, dijital çağa ayak uydurmalı. Bulurum.com KOBİ’lere artık ulaşılabilir fiyatlarla internette var olmanın kapılarını açıyor ve tam bir dijital çözüm ortaklığı sunuyor. Bulurum.com ile tüm KOBİ’ler web sitesine sahip olacak. Profesyonel ve son teknoloji bir web sitesine bu şekilde kavuşacak olan esnafımız, küçük ve orta ölçekli işletmelerimiz Bulurum.com’da ilgili kategorisinde reklam vererek öncelikli olarak yayınlanacak ve böylece sitesine trafik de çekebilecek.

(9 değerlendirme)